1908-09
W.H. Cover, Sharon
1909-10
J.S. Rice, New Castle
1910-11
W.J. Quinn, Erie
1911-12
R.C. White, New Castle
1912-13
Ramsey Burton, Erie
1913-14
W.P. Roessing, Butler
1914-15
W.E. Byham, Meadville
1915-16
F.C. Hyle, Evans City
1916-19
C.W. Stuart, Oil City
1919-20
J. Charles Dengler
1920-21
John M. Armstrong, Leechburg
1921-22
William D. Sample, Sharon
1922-23
Earl C. Miller, Mercer
1923-24
James T. Anderson, Beaver
1924-25
Charles R. Kelly, New Castle
1925-26
Frank Wallace, New Castle
1926-27
George W. Baird, Adamsville
1927-28
Howard J. McBride, Sharon
1928-29
Fred Roessing, Butler
1929-30
George L. Gregory, Meadville
1930-31
John S. Bayer, Warren
1931-32
Fred C. Wolford, New Castle
1932-33
A.S. Batchelor, Monaca
1933-34
E.I. Marsh, Eldred
1934-35
J. Smith Sharp, Sharon
1935-36
Floyd R. Fleming, Meadville
1936-37
Robert L. Pfeifer, Ambridge
1937-38
H.L. Buchanan, Franklin
1938-39
Donald C. Burton, Erie
1939-40
Joseph J. Spratt, New Brighton
1940-41
John C. VanAken, Ridgway
1941-50
L. Van Miller, Fredonia
1950-51
Frank M. Batchelor, Monaca
1951-52
Harry C. Tennant, Farrell
1952-53
Lawrence Rhodes, Conneaut Lake
1953-54
Joseph B. Leyde, New Castle
1954-56
J.W. McBride, Meadville
1956-57
Lawrence Rhodes, Conneaut Lake
1957-58
H. Richard Hays, Spartansburg
1958-59
Charles Marsden, Aliquippa
1959-60
Russell C. Schmidt, Erie
1960-61
Jack Gross, Freedom
1961-62
T.M. Houghton, Linesville
1962-63
Mark Glenn, Union City
1963-64
Robert Myers, New Castle
1964-65
William R. McMillen, Greenville
1965-66
Joseph Ligo, Slippery Rock
1966-67
Jack F. Hill, Kane
1967-68
Donald Bleakney, Fredonia
1967-68
Donald Bleakney, Fredonia
1969-70
Don McKinney, Youngsville
1970-71
Harold Marshall, Wampum
1971-72
Robert Waid, Meadville
1972-73
Donald Smith, Erie
1973-74
Richard Cunningham, N. Castle
1974-75
Martin W. Bowers, North East
1975-76
Harold Stevenson, Sharon
1976-77
Donald Lewis, Warren
1977-78
Robert Heaton, Butler
1978-79
David C. Schmidt, Erie
1979-80
Stephen J. Geibel, Butler
1980-81
William D. Elkin, North East
1981-82
David P. Miller, Meadville
1982-83
H. Ralph Cunningham, Bessemer
1983-84
Samuel M. Cummings, Kane
1984-85
Henry C. Bock, Glenshaw
1985-86
Michael J. Orlando, Erie
1986-87
H. Jack Buzard, Eau Claire
1987-88
W. James Scott, Erie
1988-89
Robert S. Marshall, Wampum
1989-90
Robert L. Snyder, Sheakleyville
1990-91
Michael D. Morrison, Oil City
1991-92
Jay Pertz, Titusville
1992-93
William Lyden, Erie
1993-94
Raymond Slater, III, Conneaut Lake
1994-95
Roger Cunningham, New Castle
1995-96
Stephen Sherman, Hermitage
1997-98
Rick Goble, Clarion
1998-99
Cindy McKinney, Youngsville
1999-00
Rob Schellhaas, West View
2000-01
Natalie Randall, Jamestown
2001-02
Brian Fox, Saxonburg
2002-03
Michael Lewis, Warren
2003-04
Rick Goble, Clarion
2004-05
Vincent P. Gaeto, Jr., Bradford
2005-06
Norman J. Wimer, Tionesta
2006-07
Roger Cunningham, New Castle
2007-08
Scott Nelson, Youngsville
2008-09
Timothy McCallister
2009-10
Raymond Slater, III, Conneaut Lake
2010-11
Steve Williams, Greenville
2011-12
Raymond J. “R.J.” Slater, IV
2012-13
Deana Turner, Butler
2013-14
Larry Bock, Glenshaw
2014-15
Dennis Schmidt, Erie
2015-16
Stephen Buzard, Eau Claire
2016-17
Stephen J. Sherman II, Transfer
2017-18
Adam Guthrie Franklin
2018-19
Timothy McCallister, Irwin
2019-20
R.J. Slater -No Convention due to Covid
2020-21
R.J. Slater, New Kensington
2021-22
Jenna Rupert, East Brady